U bent hier

Maria Verlackt-Gevaert

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Maria Verlackt-Gevaert?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 21 april 1976)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 21 april 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (ondervoorzitter 21 mei 1974 - 11 februari 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 20 mei 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 12 februari 1976 - 21 april 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 6 maart 1972)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Meer info

Geboren te Oosterweel (Antwerpen) op 19 januari 1916 , overleden op 11 juni 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 21 april 1976)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
Minister
  • staatssecretaris voor het Gezin (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)