U bent hier

Guy Verhofstadt

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Guy Verhofstadt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 januari 1985 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 18 april 1993)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 juni 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 10 december 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 11 december 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 januari 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 22 januari 1985 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Dendermonde op 11 april 1953
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 20 december 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 januari 1985 - 12 oktober 1985)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (sinds 1 juli 2014)
  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 30 juni 2014)
Minister
  • eerste minister (12 juli 1999 - 19 maart 2008)
  • vice-eerste minister en minister van Begroting, Wetenschapsbeleid en het Plan (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • vice-eerste minister en minister van Begroting, Wetenschapsbeleid en het Plan (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • minister van staat (sinds 30 januari 1995)
Andere functies
  • partijvoorzitter ad interim Open VLD (8 juni 2009 - 11 december 2009)
  • partijvoorzitter VLD (7 juni 1997 - 10 juli 1999)
  • partijvoorzitter PVV-VLD (29 juni 1989 - 17 september 1995)
  • partijvoorzitter PVV (23 januari 1982 - 27 november 1985)