U bent hier

Leopold Verhenne

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Leopold Verhenne?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 28 augustus 1912 , overleden op 10 oktober 1995
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (1 juni 1958 - 25 maart 1961)