U bent hier

Guido Verhaegen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Guido Verhaegen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
erefractievoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 14 januari 1992)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 28 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Subcommissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 11 februari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over de Opera voor Vlaanderen (lid 20 juni 1986 - 26 maart 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (eerste ondervoorzitter 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (vast lid 23 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 2 december 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Maldegem op 27 maart 1933
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 25 februari 1992)