U bent hier

Fons Vergote

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Fons Vergote?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 13 december 1992)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 10 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 19 april 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1994 - 4 mei 1994)

Meer info

Geboren te Roeselare op 12 februari 1944 , overleden op 26 november 2017
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (27 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)