U bent hier

Julien Vergeylen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Julien Vergeylen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 1 oktober 1980)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 1 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 1 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 1 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)

Meer info

Geboren te Lede op 24 maart 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 december 1978 - 1 oktober 1980)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)