U bent hier

Marcel Verdonck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marcel Verdonck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 21 januari 1986)
lid Cultuurraad (3 december 1985 - 21 januari 1986)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 21 januari 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 21 januari 1986)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 21 januari 1986)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 30 april 1938 , overleden op 27 oktober 2017
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 21 januari 1986)