U bent hier

Frans Verberckmoes

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Frans Verberckmoes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Subcommissie voor Sport (lid 29 januari 1976 - 18 mei 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Jacht (vast lid 12 juni 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 29 januari 1986)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 16 maart 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (secretaris 5 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 4 november 1980)

Meer info

Geboren te Grembergen (Dendermonde) op 13 april 1931 , overleden op 8 januari 2019
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 4 juli 1994)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 1 juli 1994)