U bent hier

Valère Vautmans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Valère Vautmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 12 mei 1993)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 1 april 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Wellen op 3 september 1943 , overleden op 17 maart 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)