U bent hier

Louis Vanvelthoven

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Louis Vanvelthoven?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Bureau (voorzitter 7 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Uitgebreid Bureau (voorzitter 7 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 21 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Commissie voor Samenwerking (voorzitter 21 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (voorzitter 21 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (voorzitter 21 januari 1992 - 12 januari 1994)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 12 december 1993)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 januari 1994 - 25 januari 1994)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 13 januari 1994 - 25 januari 1994)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 januari 1994 - 25 januari 1994)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 13 januari 1994 - 25 januari 1994)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Bureau (voorzitter 18 oktober 1988 - 6 januari 1992)
  • Uitgebreid Bureau (voorzitter 18 oktober 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (voorzitter 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (voorzitter 18 oktober 1988 - 30 maart 1990)
  • Commissie voor Samenwerking (voorzitter 18 oktober 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (voorzitter 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (voorzitter 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (voorzitter 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (voorzitter 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (voorzitter 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (voorzitter 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (voorzitter 10 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 23 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 9 mei 1990)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (voorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (voorzitter 23 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 10 februari 1983 - 22 februari 1983)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1995)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 11 januari 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
voorzitter Vlaamse Raad (18 oktober 1988 - 12 januari 1994)

Meer info

Geboren te Lommel op 8 juni 1938
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • erefractievoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 8 juli 1999)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 1 juli 1996)
  • Europees Parlementslid (5 juli 1977 - 16 juli 1979)