U bent hier

Edgard Vanthilt

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Edgard Vanthilt?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 12 mei 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 12 mei 1973)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 12 mei 1973)

Meer info

Geboren te Leopoldsburg op 1 december 1909 , overleden op 12 mei 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 12 mei 1973)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (1 juni 1958 - 25 maart 1961)