U bent hier

Luc Vansteenkiste

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Luc Vansteenkiste?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Lendelede op 12 april 1940
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 15 oktober 1991)