U bent hier

Franz Vansteenkiste

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Franz Vansteenkiste?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (secretaris 15 januari 1986 - 20 oktober 1986)
  • Commissie voor de Media (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 oktober 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (plaatsvervangend lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Kortrijk op 25 februari 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 12 oktober 1985)