U bent hier

Emiel Vansteenkiste

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Emiel Vansteenkiste?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (11 april 1972 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (11 april 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (eerste ondervoorzitter 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)

Meer info

Geboren te Oostende op 4 december 1930 , overleden op 25 februari 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (14 maart 1972 - 9 maart 1974)