U bent hier

Daniël Vanpoucke

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Daniël Vanpoucke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (1 juni 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (1 juni 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 1 juni 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 1 juni 1994 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Roeselare op 27 december 1948
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (26 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 juli 2003)