U bent hier

Roger Vannieuwenhuyze

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger Vannieuwenhuyze?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (eerste ondervoorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (eerste ondervoorzitter 23 februari 1989 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (eerste ondervoorzitter 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (voorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Tielt op 2 juni 1926 , overleden op 13 februari 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • eresecretaris van de Senaat (sinds 24 november 1991)