U bent hier

Robert Vanlerberghe

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Vanlerberghe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (tweede ondervoorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Rollegem-Kapelle (Ledegem) op 17 mei 1929 , overleden op 9 juni 1996
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)