U bent hier

Erik Vankeirsbilck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Erik Vankeirsbilck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 25 mei 1994)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (16 oktober 1973 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (16 oktober 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 december 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 december 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 4 december 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 25 mei 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (tweede ondervoorzitter 16 november 1993 - 25 mei 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (vast lid 20 februari 1992 - 15 november 1993)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 25 mei 1994)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (voorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (vast lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (voorzitter 9 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 8 december 1980)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Ingelmunster op 11 januari 1935 , overleden op 16 augustus 2017
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 25 mei 1994)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (9 oktober 1973 - 9 maart 1974)
  • erevoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 16 juni 1994)
  • voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (19 januari 1988 - 10 mei 1988)