U bent hier

Emiel Vanijlen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Emiel Vanijlen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (ondervoorzitter 4 juni 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 9 mei 1974 - 3 juni 1974)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (ondervoorzitter 12 april 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 7 maart 1972 - 11 april 1972)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 11 juni 1931 , overleden op 6 mei 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 november 1971 - 9 maart 1974)