U bent hier

Luk Vanhorenbeek

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Luk Vanhorenbeek?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (eerste ondervoorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomit√© Brussel (eerste ondervoorzitter 13 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (secretaris 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 2 mei 1990 - 23 november 1991)
  • Adviescomit√© Brussel (vast lid 18 oktober 1990 - 12 november 1990)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 1 mei 1990)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (secretaris 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 28 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 16 oktober 1984 - 27 november 1984)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Leuven op 18 december 1943 , overleden op 8 maart 2014
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 juli 1984 - 12 oktober 1985)