U bent hier

Andries Vanhaverbeke

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Andries Vanhaverbeke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 5 juni 1979 - 3 maart 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Geluwe (Wervik) op 19 oktober 1930 , overleden op 30 juni 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 8 december 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 17 november 1981)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 27 december 1978)