U bent hier

Maurits Vanhaegendoren

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Maurits Vanhaegendoren?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 april 1974 - 2 februari 1976)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 2 februari 1976)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 2 februari 1976)
  • Bureau (derde ondervoorzitter 9 mei 1974 - 2 februari 1976)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 9 mei 1974 - 2 februari 1976)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 2 februari 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 17 oktober 1972 - 9 maart 1974)
  • Bureau (ondervoorzitter 10 februari 1972 - 16 oktober 1972)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Leuven op 23 augustus 1903 , overleden op 3 maart 1994
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 2 februari 1976)
  • provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 24 maart 1974)
  • gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)