U bent hier

Jos Vangeel

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jos Vangeel?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 19 oktober 1976 - 15 november 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 16 november 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Geel op 13 april 1923 , overleden op 15 juni 1995
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 1 januari 1987)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 1 januari 1987)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 27 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 27 april 1977)