U bent hier

Paul Vangansbeke

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Paul Vangansbeke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Alternatieve Financiering van de Sociale Huisvesting (lid 24 januari 1990 - 20 maart 1990)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Kuurne op 5 september 1930 , overleden op 20 januari 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 december 1987 - 23 november 1991)