U bent hier

Robert Vandezande

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Vandezande?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (ondervoorzitter 20 oktober 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (ondervoorzitter 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 19 oktober 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 20 februari 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 februari 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 4 november 1980 - 21 december 1981)
  • Uitgebreid Bureau (vierde ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Oud-Heverlee op 18 december 1922 , overleden op 17 januari 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • erequaestor van de Senaat (sinds 13 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • provinciaal senator (Brabant) (2 mei 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)
  • gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)