U bent hier

Marcel Vandewiele

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Marcel Vandewiele?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 1 december 1979)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 1 december 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 6 maart 1972)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 januari 1974 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 15 januari 1974 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Sint-Joris (Beernem) op 10 juli 1920 , overleden op 18 juni 1999
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 17 juni 1984)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 december 1978 - 1 december 1979)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)
  • Europees Parlementslid (14 mei 1974 - 16 juli 1979)
  • Europees Parlementslid (2 februari 1972 - 13 juni 1973)
Minister
  • staatssecretaris voor Ruimtelijke Ordening en Huisvesting (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)