U bent hier

Jo Vandeurzen

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Jo Vandeurzen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CD&V (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
  • CD&V (7 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • CVP (13 januari 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (13 januari 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (lid 27 april 1993 - 23 september 1993)
  • Werkgroep Sport (vast lid 14 januari 1993 - 6 februari 1995)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 14 januari 1993 - 28 november 1994)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 14 januari 1993 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 14 januari 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 29 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 29 november 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 7 februari 1995 - 20 mei 1995)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (25 mei 2014 - 24 juli 2014)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (7 juni 2009 - 12 juli 2009)

Meer info

Geboren te Heusden (Heusden-Zolder) op 2 juni 1958
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (30 december 2008 - 29 juni 2009)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 20 december 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 januari 1993 - 20 mei 1995)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen (20 maart 2008 - 29 december 2008)
  • minister van Justitie (21 december 2007 - 19 maart 2008)
  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (sinds 25 juli 2014)
  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
Andere functies
  • partijvoorzitter CD&V (21 juli 2004 - 20 december 2007)