U bent hier

Eloi Vandersmissen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Eloi Vandersmissen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 april 1993)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 16 november 1976 - 16 april 1977)
eresecretaris van het Vlaams Parlement (sinds 19 mei 1993)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 april 1993)
  • Bureau (secretaris 7 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 7 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (eerste ondervoorzitter 30 januari 1992 - 18 april 1993)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 21 januari 1992 - 18 april 1993)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 april 1993)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 19 april 1993 - 20 april 1993)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Bureau (secretaris 2 februari 1988 - 6 januari 1992)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Bureau (secretaris 22 december 1981 - 2 december 1985)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (eerste ondervoorzitter 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)

Meer info

Geboren te Herten (Wellen) op 16 mei 1928 , overleden op 25 juni 1996
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 20 april 1993)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 april 1993)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1974 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1974)