U bent hier

Marcel Vanderhaegen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Marcel Vanderhaegen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad Kieskring Oudenaarde (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Ronse op 29 januari 1917 , overleden op 9 februari 1996
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (18 april 1961 - 22 mei 1965)