U bent hier

Dieudonné Vander Bruggen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Dieudonné Vander Bruggen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Geraardsbergen op 8 februari 1912 , overleden op 10 juni 2000
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • eresecretaris van de Senaat (sinds 21 december 1977)