U bent hier

Marcel Vandenhove

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marcel Vandenhove?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (secretaris 20 april 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 19 april 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (eerste ondervoorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1982 - 22 maart 1982)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Waarmaarde (Avelgem) op 24 februari 1925 , overleden op 13 januari 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)