U bent hier

Frank Vandenbroucke

Gewezen Vlaams volksvertegenwoordiger

Meer informatie over Frank Vandenbroucke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • sp·a (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • sp·a-spirit (13 juni 2004 - 21 juli 2004)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (secretaris 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 mei 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (secretaris 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (7 juni 2009 - 5 juli 2010)
  • Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (plaatsvervangend lid 28 september 2009 - 5 juli 2010)
Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Vlaams-Brabant (13 juni 2004 - 21 juli 2004)

Meer info

Geboren te Leuven op 21 oktober 1955
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 8 november 2011)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 1 oktober 2011)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 30 september 1996)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
Minister
  • minister van Werk en Pensioenen (12 juli 2003 - 17 juli 2004)
  • minister van Sociale Zaken en Pensioenen (12 juli 1999 - 11 juli 2003)
  • vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken (10 oktober 1994 - 21 maart 1995)
  • viceminister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Werk, Onderwijs en Vorming (22 juli 2004 - 12 juli 2009)
  • minister van staat (sinds 24 november 2009)
Andere functies
  • partijvoorzitter SP (14 januari 1989 - 10 oktober 1994)