U bent hier

Gerard Vandenberghe

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Gerard Vandenberghe?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Handzame (Kortemark) op 22 januari 1915 , overleden op 14 april 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 december 1977)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (22 november 1971 - 24 maart 1974)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (16 april 1968 - 21 november 1971)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (8 juni 1965 - 15 april 1968)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (10 april 1961 - 7 juni 1965)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (16 juni 1958 - 9 april 1961)