U bent hier

Achiel Vandenabeele

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Achiel Vandenabeele?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Oostende op 20 oktober 1922 , overleden op 23 februari 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (28 december 1978 - 17 november 1981)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 27 december 1978)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)