U bent hier

Jacques Vandemeulebroucke

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jacques Vandemeulebroucke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Avelgem op 27 mei 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 18 november 1998)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 14 oktober 1998)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
  • Europees Parlementslid (12 februari 1981 - 23 juli 1984)