U bent hier

Robert Vandekerckhove

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Robert Vandekerckhove?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 23 februari 1980)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 23 februari 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 23 februari 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 20 februari 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 mei 1974 - 15 juli 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 1 juli 1974)
voorzitter Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Bureau (voorzitter 7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (voorzitter 7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (voorzitter 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (voorzitter 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Ingelmunster op 30 juni 1917 , overleden op 23 februari 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 23 februari 1980)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • gecoöpteerd senator (25 april 1961 - 22 mei 1965)
  • gecoöpteerd senator (24 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • voorzitter van de Senaat (7 juni 1977 - 23 februari 1980)
Minister
  • minister voor Hervorming der Instellingen (11 juni 1974 - 2 juni 1977)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP (27 april 1969 - 3 maart 1972)