U bent hier

Rik Vandekerckhove

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Rik Vandekerckhove?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 4 augustus 1990)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 4 augustus 1990)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 4 augustus 1990)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 20 maart 1983)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 1 juni 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Brugge op 26 april 1932 , overleden op 4 augustus 1990
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 4 augustus 1990)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
Minister
  • minister van Wetenschapsbeleid (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Wetenschapsbeleid (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)