U bent hier

Edgard Vandebosch

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Edgard Vandebosch?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Mol op 1 november 1952
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)