U bent hier

Johan Vande Lanotte

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Johan Vande Lanotte?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 7 februari 1994)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 21 januari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 17 december 1993 - 7 februari 1994)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 17 november 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 9 juni 1993 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 8 februari 1994 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 8 februari 1994 - 17 oktober 1994)

Meer info

Geboren te Poperinge op 6 juli 1955
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 10 januari 2017)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 4 december 2011)
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (17 oktober 2005 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (28 april 1998 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 8 februari 2017)
Minister
  • vice-eerste minister en minister van Economie, Consumenten en Noordzee, belast met Bestrijding van de sociale en de fiscale fraude (22 september 2014 - 10 oktober 2014)
  • vice-eerste minister en minister van Economie, Consumenten en Noordzee (5 december 2011 - 21 september 2014)
  • vice-eerste minister en minister van Begroting en Overheidsbedrijven (12 juli 2003 - 16 oktober 2005)
  • vice-eerste minister en minister van Begroting, Maatschappelijke Integratie en Sociale Economie (12 juli 1999 - 11 juli 2003)
  • vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken (23 juni 1995 - 23 april 1998)
  • vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken en Ambtenarenzaken (22 maart 1995 - 22 juni 1995)
  • minister van Binnenlandse Zaken en Ambtenarenzaken (10 oktober 1994 - 21 maart 1995)
  • minister van staat (sinds 30 januari 2006)
Andere functies
  • partijvoorzitter sp.a (15 oktober 2005 - 20 oktober 2007)