U bent hier

Fernand Vandamme

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Fernand Vandamme?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Brugge op 7 februari 1927 , overleden op 25 december 2015
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 17 april 1977)