U bent hier

Omer Vanaudenhove

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Omer Vanaudenhove?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Meer info

Geboren te Diest op 3 december 1913 , overleden op 26 november 1994
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 december 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • provinciaal senator (Brabant) (11 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • geco√∂pteerd senator (5 mei 1954 - 31 mei 1958)
Minister
  • minister van Openbare Werken en van Wederopbouw (6 november 1958 - 24 april 1961)
  • minister van Openbare Werken en van Wederopbouw (14 januari 1955 - 25 juni 1958)
  • minister van staat (sinds 12 juli 1966)
Andere functies
  • partijvoorzitter PVV/PLP (8 oktober 1961 - 15 september 1968)
  • partijvoorzitter LP/PL (6 mei 1961 - 7 oktober 1961)