U bent hier

Leo Vanackere

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Leo Vanackere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 24 april 1979 - 5 juni 1979)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 5 juni 1979)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 5 juni 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Bureau (secretaris 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (ondervoorzitter 1 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (secretaris 29 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 28 februari 1972)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 29 februari 1972)

Meer info

Geboren te Wevelgem op 7 juli 1927 , overleden op 18 augustus 1979
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Lokale mandaten
  • gouverneur provincie West-Vlaanderen (6 juni 1979 - 18 augustus 1979)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • provinciaal senator (Brabant) (2 mei 1977 - 1 januari 1979)
  • provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)
  • geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 6 november 1971)