U bent hier

Hubert Van Wambeke

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hubert Van Wambeke?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (25 februari 1981 - 7 november 1981)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 4 november 1993)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1984)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 1 juni 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 31 mei 1983)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 9 februari 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (25 februari 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Grotenberge (Zottegem) op 11 oktober 1929 , overleden op 1 oktober 2015
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 23 augustus 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (18 december 1980 - 7 november 1981)