U bent hier

Roger Van Steenkiste

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger Van Steenkiste?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 1 oktober 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (6 maart 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 1 oktober 1991)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 1 oktober 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 17 oktober 1989 - 16 oktober 1990)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 17 oktober 1990 - 13 december 1990)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1990)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 25 januari 1990 - 1 oktober 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 december 1990 - 1 oktober 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (6 maart 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Tielt op 20 juli 1931 , overleden op 6 december 1994
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 1 oktober 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (14 februari 1984 - 12 oktober 1985)