U bent hier

Jean-Pierre Van Rossem

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jean-Pierre Van Rossem?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Rossem (13 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Onafhankelijke (13 december 1993 - 12 december 1994)
  • Rossem (7 januari 1992 - 12 december 1993)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Brugge op 29 mei 1945
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)