U bent hier

Robert Van Rompaey

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Van Rompaey?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (secretaris 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (voorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (voorzitter 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Alternatieve Financiering van de Sociale Huisvesting (voorzitter 24 januari 1990 - 20 maart 1990)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (voorzitter 30 april 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (verslaggever 12 december 1988 - 8 oktober 1990)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 26 april 1988 - 11 december 1988)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (vast lid 19 maart 1991 - 29 april 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (voorzitter 15 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (verslaggever 2 februari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 22 januari 1987 - 1 februari 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 26 november 1984)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 2 mei 1985 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 26 november 1984)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 maart 1982 - 1 mei 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen en Besturen onder Voogdij (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Lier op 13 augustus 1930 , overleden op 7 september 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)