U bent hier

Willy Van Renterghem

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Van Renterghem?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 6 februari 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 15 oktober 1984)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Aalst op 8 oktober 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)