U bent hier

Leo Van Raemdonck

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Leo Van Raemdonck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 31 december 1971)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 31 december 1971)

Meer info

Geboren te Haasdonk (Beveren) op 25 maart 1912 , overleden op 31 december 1971
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Limburg) (22 november 1971 - 31 december 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (26 februari 1969 - 6 november 1971)
  • provinciaal senator (Limburg) (16 april 1968 - 25 februari 1969)