U bent hier

Marjet Van Puymbroeck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marjet Van Puymbroeck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • AGALEV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
Lid Vlaamse raad Kieskring Antwerpen (3 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse raad Kieskring Antwerpen (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 28 maart 1921 , overleden op 21 mei 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)