U bent hier

Tony Van Parys

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Tony Van Parys?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 5 november 1993 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 13 december 1990)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 maart 1991 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over de Opera voor Vlaanderen (verslaggever 26 juni 1986 - 26 maart 1987)
  • Commissie van Onderzoek over de Opera voor Vlaanderen (lid 20 juni 1986 - 25 juni 1986)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Gent op 21 juni 1951
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • erevoorzitter van het College van Quaestoren van de Senaat (sinds 28 september 2010)
  • rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 23 april 1998)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
Minister
  • minister van Justitie (24 april 1998 - 11 juli 1999)